ТВ Програма

ТВ програма

Animal Planet

  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Майка
  • 05:49
    Зоополицаите на Финикс: Мистерията с липсващия крак
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 1
  • 07:00
    Летище за животни: Епизод 3
  • 07:25
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Проблем при отглеждането
  • 09:10
    Изчезнали или живи: Черен вълк от Флорида
  • 10:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Борбен дух
  • 11:00
    Дивата Коста Рика
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Пазете се от кучето
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Злата котка Мей
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Най-малките пациенти
  • 14:40
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Борбен дух
  • 15:35
    Жив съм: Последният оцелял
  • 16:30
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 17:25
    Зоополицаите на Финикс: Трагедия на паркинг за каравани
  • 18:20
    Моята котка от Ада: Лошият Макс
  • 19:15
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 20:10
    Нашествието на чудовищните крокодили
  • 21:05
    Дивите Хавайски острови
  • 22:00
    Жив съм: Нов ден
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Труден успех
  • 23:50
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 00:45
    Нашествието на чудовищните крокодили
  • 01:40
    Жив съм: Нов ден
  • 02:35
    Моята котка от Ада: Лошият Макс
  • 03:25
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 04:15
    Нашествието на чудовищните крокодили

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}