ТВ Програма

ТВ програма

Animal Planet

  • 05:02
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Южняшки кучета в града
  • 06:36
    Тежки времена в Града на маймуните: Зад кулисите
  • 07:00
    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 1
  • 07:25
    На гости на парка Крюгер: Епизод 1
  • 08:15
    На гости на парка Крюгер: Епизод 2
  • 09:10
    На гости на парка Крюгер: Епизод 3
  • 10:05
    На гости на парка Крюгер: Епизод 4
  • 11:00
    На гости на парка Крюгер: Епизод 5
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 6
  • 12:50
    В Аляска: Сьомгата идва!
  • 13:45
    Иноваторите: Мрак и светлина
  • 14:40
    Летище за животни: Епизод 3
  • 15:08
    Летище за животни: Епизод 4
  • 15:35
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 2
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Раздяла
  • 17:25
    Фукушима: На фронтовата линия с Джоел Ламберт
  • 18:20
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 19:15
    Ветеринар сред дивата природа: В царството на слоновете
  • 20:10
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Епизод 9
  • 23:50
    Ветеринар сред дивата природа: В царството на слоновете
  • 00:45
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
  • 02:35
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 03:25
    Ветеринар сред дивата природа: В царството на слоновете
  • 04:15
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят

Сериали

PRO 7 06:05
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Viasat Nature 06:25
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
EPIC Drama 06:30
Мускетарите, сезон 2, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Viasat History 06:30
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 17
Fox Channel 06:40
Макгайвър - втори сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:25
Футбол: Испания - Италия - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Film Plus 07:00
Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)
MAX Sport 4 07:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ла Лига: Шампионът
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 06:05
Кречетало Комедия САЩ 2009
TVPlus 06:05
"Спомен за Иниеста в Ла Лига" - документален филм
ORT 06:10
Филм "Кръстовище"
Kino Nova 06:15
"Не без дъщерите ми" - драма с уч. на Харди Круджър Младши, Софи Шут, Катя Щудт, Хана Хьопнер и др. /п/
БНТ 06:25
Сребристият жребец анимационен филм/п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}