ТВ Програма

ТВ програма

Animal Planet

  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Епизод 9
  • 06:36
    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 1
  • 07:00
    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 2
  • 07:25
    Да хванеш огромна риба тон: Пир или глад
  • 08:15
    Да хванеш огромна риба тон: На крачка от провала
  • 09:10
    Да хванеш огромна риба тон: Последните големи риби
  • 10:05
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от централна Аляска
  • 11:00
    Чудовищата на Аляска: Саблезъбият вълк
  • 11:55
    Чудовищата на Аляска: Кущака
  • 12:50
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 13:45
    Фукушима: На фронтовата линия с Джоел Ламберт
  • 14:40
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят
  • 15:35
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Превоз на торти
  • 17:25
    Тъмната страна на Слънцето
  • 18:20
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 19:15
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 20:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-добрите моменти IV
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Живият динозавър от Либерия
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Епизод 10
  • 23:50
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 2
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-добрите моменти IV
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Живият динозавър от Либерия
  • 02:35
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 03:25
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-добрите моменти IV

Сериали

bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, еп.9 - 12
bTV HD 06:00
"Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, еп.13, 14
Diema 06:00
"Щурите съседи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Fox Channel 06:00
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 22
Fox Crime 06:00
"Частни детективи" - първи сезон, еп. 5

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
BNT 3 06:25
Футбол: Испания - Италия - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Film Plus 07:00
Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)

Всички предавания

Филми

TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Пролетният конкурс "Златното крайбрежие на О.К."
bTV HD 06:00
"Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, еп.13, 14
Film Plus 06:00
"Ла Лига: Обзор на сезона по месеци" - документален филм
AXN 06:00
Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
БНТ 06:00
Инуяша анимационен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}