ТВ Програма

ТВ програма

Animal Planet

  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Каспийско море
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Окончателна присъда
  • 06:36
    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 7
  • 07:00
    Зооинспектори: На фронтовата линия: Епизод 8
  • 07:25
    На гости на парка Крюгер: Епизод 7
  • 08:15
    На гости на парка Крюгер: Епизод 8
  • 09:10
    На гости на парка Крюгер: Епизод 9
  • 10:05
    На гости на парка Крюгер: Епизод 10
  • 11:00
    На гости на парка Крюгер: Епизод 11
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 12
  • 12:50
    В Аляска: Орел от бунището
  • 13:45
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
  • 14:40
    Летище за животни: Епизод 5
  • 15:08
    Летище за животни: Епизод 6
  • 15:35
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 4
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Няма време
  • 17:25
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 2
  • 18:20
    В Аляска: Заобиколени от мечки
  • 19:15
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
  • 20:10
    Зоологическата градина: Кралят на кралиците
  • 21:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
  • 22:00
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Завръщане в ранчото
  • 23:50
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
  • 00:45
    Зоологическата градина: Кралят на кралиците
  • 01:40
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 02:35
    В Аляска: Заобиколени от мечки
  • 03:25
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
  • 04:15
    Зоологическата градина: Кралят на кралиците

Сериали

Fox Life 05:40
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 11
Viasat History 05:50
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
Viasat Explorer 05:55
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, еп.9 - 12
bTV HD 06:00
"Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, еп.13, 14

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
BNT 3 06:25
Футбол: Испания - Италия - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Film Plus 07:00
Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Film Plus HD 07:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:55
"Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Пролетният конкурс "Златното крайбрежие на О.К."
bTV HD 06:00
"Малкото Пони: Приятелството е магия" - сериал, анимация, еп.13, 14
Film Plus 06:00
"Ла Лига: Обзор на сезона по месеци" - документален филм
AXN 06:00
Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}