ТВ Програма

ТВ програма

AXN

  • 05:25
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
  • 06:10
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 3, драма, САЩ, 2016
  • 07:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 08:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 09:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:55
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 14:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 18:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 19:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Новобранецът; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:55
    Полунощ в стаята на сенките; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 23:50
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 7, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 00:45
    Новобранецът; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 01:40
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 4, драма, САЩ, 2016
  • 02:25
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 5, драма, САЩ, 2016
  • 03:10
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2016
  • 03:55
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2016
  • 04:40
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2016

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}