ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Investbook с Александър Костадинов /п./
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени

Сериали

EPIC Drama 03:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Fox Life 03:30
Агнешко - шести сезон, еп. 7
Viasat Nature 03:35
Животински лудории, сезон 1, еп. 12
Fox Crime 03:35
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat History 03:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 13

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:30
Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Бронзовата градина I, 8 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
Skat+ 04:00
"Български старини из Македония: Скопие" - документален филм /повторение/ /2 част
AXN White 03:50
Медиум; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
Nova TV 04:00
"Войната на розите"- сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 05:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 05:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Фрийстайл ски, halfpipe, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}