ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Пеле: Кралят на футбола - док. филм
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Дейвид Бекъм: Издръжливост - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Коментари на деня /п./
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 23:00
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

Сериали

Viasat History 01:30
Забранена история, сезон 4, еп. 6
bTV Cinema 01:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3
bTV Lady 01:30
"Не ме оставай" - сериал
Nova TV 01:30
"Костюмари" - сериен филм, 5 сезон
PRO 7 01:30
"Младият Шелдън" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол
BNT 3 01:50
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

Nova TV 01:30
"Костюмари" - сериен филм, 5 сезон
Skat+ 01:30
"Чудото на Букоровския манастир" - документален филм /повторение/
TVPlus 01:30
"Хералдиката - духовност и материя" - документален филм
Cinemax 2 01:45
"Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
RTR 01:45
Игрален филм: "Лятна отпуска"

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}