ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:35
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Tech Stars - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
  • 21:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 22:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 23:00
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./

Сериали

EPIC Drama 00:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 15, Канада, криминален/мистерии, 2013
Nova TV 00:30
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 10
Viasat Nature 00:40
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10

Всички предавания

Спорт

BNT 3 00:30
Баскетбол: България - Латвия - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
Eurosport HD 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Eurosport 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

Kino Nova 00:30
"Пътешествие до края на света" - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др.,II част
Travel TV 00:30
Професия турист - Инсбрук, филм 2, еп.1
Cinemax 00:30
"Ченгета", драма, Австрия, 2018; реж. Щефан Лукач, с Лоренс Руп, Антон Ноори, Мария Хофщетер, Роланд Дюрингер, Анна Сук, [18+]
Nova TV 00:30
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 10
Diema Family 00:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}