ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 08:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 09:00
    Коментари на седмицата
  • 11:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Цитати на седмицата
  • 12:30
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Настояще и минало - проучвания и находки - филм
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Insider с Бисер Варчев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    ИмоТиТе с Христо Николов
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Цитати на седмицата
  • 22:30
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 01:00
    Коментари на седмицата

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}