ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
  • 08:00
    Арена футбол
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 10:35
    Волейбол: Словения - Франция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 13:40
    Аз съм…
  • 13:55
    Спортни новини
  • 14:05
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 15:00
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Пианкавало /Италия/
  • 16:20
    Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
  • 17:10
    Арена футбол
  • 17:40
    Зала на славата
  • 17:55
    Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 20:10
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 21:25
    Спортни новини
  • 21:30
    Извън играта
  • 22:00
    Не се предавам двусериен игрален филм /Италия, 2016г./, 1 част, режисьор Енцо Монтелеоне, в ролите: Джузепе Фиорело, Масимо Пополицио, Елена Чепелова и др. (14)
  • 23:45
    Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 02:00
    Спортни новини
  • 02:10
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
  • 04:10
    Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига

Сериали

EPIC Drama 00:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 15, Канада, криминален/мистерии, 2013
Nova TV 00:30
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 10
Viasat Nature 00:40
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10

Всички предавания

Спорт

BNT 3 00:30
Баскетбол: България - Латвия - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
Eurosport HD 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Eurosport 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

HBO 2 00:25
"Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
MGM 00:25
"Барбароса" - драма / исторически / военен филм, Италия, с Рутгер Хауер, Ф. Мъри Ейбрахам.
Kino Nova 00:30
"Пътешествие до края на света" - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др.,II част
Travel TV 00:30
Професия турист - Инсбрук, филм 2, еп.1

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}