ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 08:00
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Часът на спорта
  • 09:30
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 10:45
    Зала на славата
  • 11:00
    БНТ Ретро спорт
  • 12:00
    Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Часът на спорта
  • 13:30
    Спортни новини
  • 13:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
  • 16:00
    Извън играта
  • 16:30
    Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
  • 18:05
    Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 19:45
    Зала на славата
  • 20:00
    Арена спорт
  • 21:00
    Събота вечер с Дони развлекателно предаване
  • 22:00
    Не се предавам двусериен игрален филм /2, последна част/ (14)
  • 23:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 01:00
    Арена спорт
  • 02:00
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 02:55
    Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
  • 04:25
    Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/

Сериали

bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV Lady 01:00
"Шест сестри" - сериал, с.5 еп.5

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/
FilmBox Plus 01:05
Фалшификатори Драма Канада 2010
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}