ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 06:00
    Световно ветроходно шоу магазинно предаване /9 епизод/
  • 06:25
    Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
  • 08:10
    Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
  • 09:00
    Тайните на войната документален филм /31 епизод/ /п/
  • 09:50
    Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 11:20
    Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
  • 12:55
    Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 14:45
    Спортни новини
  • 14:55
    Часът на спорта
  • 15:10
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Тайните на войната документален филм /32 епизод/
  • 18:00
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 18:30
    Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
  • 20:20
    "Нощта на шампионите" - церемония по връчване наградите на най-отличилите се спортисти и треньори на годината
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    Арена волейбол
  • 22:00
    Брат за брата сериен филм /7 епизод/ (16)
  • 22:45
    Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 00:15
    Спортни новини
  • 00:25
    Брат за брата сериен филм /7 епизод/ /п/ (16)
  • 01:15
    Арена волейбол
  • 01:45
    Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
  • 03:20
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 04:10
    Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига

Сериали

Viasat Nature 01:30
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 1
Охота и рыбалка 01:35
Сезон охоты
Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
BNT4 01:40
Арена Спорт /п/
Sky Sports 01:45
Футбол
Cinemax 2 01:45
"Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Nova TV 01:30
"Когато сърцето зове" - сериен филм
Diema Family 01:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 01:34
Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
HBO 01:40
"Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}