ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 05:10
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:15
    Световно първенство по модерен петобой обзор
  • 07:05
    Арена спорт
  • 08:05
    Колоездене: Сантос тур - Австралия обзорна програма
  • 09:00
    Тайните на войната документален филм /35 епизод/ /п/
  • 09:50
    Тенис на маса: Открито първенство на Германия - полуфинали
  • 13:20
    Извън играта
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Баскетбол: Балкан - Спартак /Плевен/ - среща от Националната баскетболна лига
  • 15:50
    Аз съм…
  • 16:00
    Арена спорт
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Тайните на войната документален филм /36 епизод/
  • 18:00
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 19:15
    Забраненото кралство игрален филм /п/
  • 21:00
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Брат за брата сериен филм /16 епизод/ (16)
  • 22:45
    Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
  • 00:30
    Спортни новини
  • 00:40
    Брат за брата сериен филм /16 епизод/ /п/ (16)
  • 01:25
    Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 04:05
    Зала на славата
  • 04:20
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}