ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /2 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории доументален слот
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /3 серия/
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Евроизбори 2019: Диспут пряко предаване
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /6 епизод/ (12)
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:30
    Днес и утре
  • 03:10
    Туризъм.бг /п/
  • 04:10
    Код 202 тв филм /6 епизод/п/ (12)

Сериали

Viasat Nature 09:40
Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
PRO 7 09:40
"Едно ужасно мило семейство" - сериал
EPIC Drama 09:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
AXN Black 10:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 10:00
Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрите спасявания
Nova Sport 10:00
Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
Ring.BG 10:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
bTV Cinema 09:45
"Добре дошли в джунглата" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите: Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др.
FilmBox Extra 09:45
Влюбени животни Документален Франция 2007
TV1000 09:55
Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
MGM 09:55
"Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}