ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /2 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории доументален слот
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /3 серия/
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Евроизбори 2019: Диспут пряко предаване
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /6 епизод/ (12)
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:30
    Днес и утре
  • 03:10
    Туризъм.бг /п/
  • 04:10
    Код 202 тв филм /6 епизод/п/ (12)

Сериали

Viasat Explorer 03:20
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 13
Fox Crime 03:25
Транспортер - втори сезон, еп. 2
Viasat Nature 03:25
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 9
AXN Black 03:30
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
Travel Channel HD 04:25
Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Праведните Джемстоунс І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
HBO 2 03:25
"Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
FilmBox Plus 03:25
Екстремен филм Комедия САЩ 2008
bTV Cinema 03:30
"Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+]
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}