ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /3 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /4 серия/
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Акушерката игрален филм /Франция, 2017г./, режисьор Мартен Прово, в ролите: Катрин Деньов, Катрин Фро, Оливие Гурме и др.(12)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Вечната музика предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
  • 00:00
    Улови момента /п/
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:30
    Горящата равнина игрален филм /п/(14)
  • 04:20
    Отблизо с Мира /п/

Сериали

AXN Black 10:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
bTV Lady 10:00
"Истинска звезда" - сериал, еп.20, 21
Diema Family 10:00
"Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Fox Channel 10:10
Кости - трети сезон, еп. 4
AXN 10:15
Скорпион; сезон 2, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 10:00
Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрите спасявания
Nova Sport 10:00
Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
Ring.BG 10:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
HBO3 10:00
"Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
TVT 10:00
Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Дяволът носи Прада" - драма, комедия, романтичен (САЩ, Франция, 2006), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение и др.
Bulgaria ON AIR 10:00
Светът отгоре - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}