ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /3 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /4 серия/
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Акушерката игрален филм /Франция, 2017г./, режисьор Мартен Прово, в ролите: Катрин Деньов, Катрин Фро, Оливие Гурме и др.(12)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Вечната музика предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
  • 00:00
    Улови момента /п/
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:30
    Горящата равнина игрален филм /п/(14)
  • 04:20
    Отблизо с Мира /п/

Сериали

EPIC Drama 03:55
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
AXN Black 04:00
Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
bTV Comedy 04:00
"Хотел Елеон" - сериал
bTV Lady 04:00
"Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.4
Fox Channel 04:00
Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 4

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
Travel Channel HD 04:25
Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)
Travel Channel SD 04:25
Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 03:55
Екзекуторът Драма Дания 2013
HBO3 03:55
"Играчи V, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Роб Кордри, Донован Картър, [15+]
EPIC Drama 03:55
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
Хоби ТВ 04:00
Риболовен филм – тв поредица
HBO 04:05
"Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}