ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 07:15
    Магна Аура, изгубеният град тв филм /5 серия/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Туризъм.бг информационно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Бразди предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
  • 15:00
    Пътят към светлината документален филм за телевизия "Алма Матер"
  • 15:30
    Ваканцията на малкия Никола детски игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.
  • 17:10
    Скритият език на парите Вилхелм Тел - легенда или действителност
  • 17:30
    Джинс Родът на цирковите артисти Балкански
  • 18:00
    Извън играта развлекатерно предаване
  • 18:45
    Баш-майсторът /85 години от рождението на Кирил Господинов/ игрален филм /България, 1970г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светлана Стоева, Юрий Яковлев и др.
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса игрален филм /България, 2017г./, режисьори: Петър Вълчанов, Любомир Младенов, Теодор Ушев, Надежда Косева, Владимир Люцканов, Кристина Грозева, в ролите: Петър Янчев, Таня Шахова, Христофор Недков и др.
  • 22:20
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:35
    Студио "Х": Полицаи и престъпници: Голямата ченгежийница игрален филм /България, 1993г./, режисьор Стефан Гърдев, в ролите: Наум Шопов, Христо Шопов, Ириней Константинов и др.(16)
  • 23:35
    Кафе игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Марк Ърлбаум, в ролите: Дженифър Лов Хюит, Дениел Ерик Голд, Ричард Шорт и др.(12)
  • 01:20
    Зенит игрален филм /п/(14)
  • 03:20
    Туризъм.бг /п/
  • 04:30
    Бразди /п/

Сериали

Viasat Nature 09:40
Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
PRO 7 09:40
"Едно ужасно мило семейство" - сериал
EPIC Drama 09:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
AXN Black 10:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 10:00
Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрите спасявания
Nova Sport 10:00
Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
Ring.BG 10:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
bTV Cinema 09:45
"Добре дошли в джунглата" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите: Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др.
FilmBox Extra 09:45
Влюбени животни Документален Франция 2007
TV1000 09:55
Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
MGM 09:55
"Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}