ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 07:15
    Магна Аура, изгубеният град тв филм /5 серия/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Туризъм.бг информационно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Бразди предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
  • 15:00
    Пътят към светлината документален филм за телевизия "Алма Матер"
  • 15:30
    Ваканцията на малкия Никола детски игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.
  • 17:10
    Скритият език на парите Вилхелм Тел - легенда или действителност
  • 17:30
    Джинс Родът на цирковите артисти Балкански
  • 18:00
    Извън играта развлекатерно предаване
  • 18:45
    Баш-майсторът /85 години от рождението на Кирил Господинов/ игрален филм /България, 1970г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светлана Стоева, Юрий Яковлев и др.
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса игрален филм /България, 2017г./, режисьори: Петър Вълчанов, Любомир Младенов, Теодор Ушев, Надежда Косева, Владимир Люцканов, Кристина Грозева, в ролите: Петър Янчев, Таня Шахова, Христофор Недков и др.
  • 22:20
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:35
    Студио "Х": Полицаи и престъпници: Голямата ченгежийница игрален филм /България, 1993г./, режисьор Стефан Гърдев, в ролите: Наум Шопов, Христо Шопов, Ириней Константинов и др.(16)
  • 23:35
    Кафе игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Марк Ърлбаум, в ролите: Дженифър Лов Хюит, Дениел Ерик Голд, Ричард Шорт и др.(12)
  • 01:20
    Зенит игрален филм /п/(14)
  • 03:20
    Туризъм.бг /п/
  • 04:30
    Бразди /п/

Сериали

Fox Channel 03:15
Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 9
Viasat Explorer 03:20
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 13
Fox Crime 03:25
Транспортер - втори сезон, еп. 2
Viasat Nature 03:25
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 9
AXN Black 03:30
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:15
Футбол
AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Праведните Джемстоунс І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
HBO 2 03:25
"Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
FilmBox Plus 03:25
Екстремен филм Комедия САЩ 2008
bTV Cinema 03:30
"Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+]
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}