ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 07:15
    Магна Аура, изгубеният град тв филм /6 серия/
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова - Гергова
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    # Европа информационно предаване
  • 13:00
    Чуйте… сърцето ми концерт на Ивайло Гюров
  • 14:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 14:15
    Колизеумът - римската арена на смъртта документален филм /Великобритания, 2003г./
  • 15:10
    Семейство Даръл 3 тв филм /4 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:15
    Хасекура: Един самурай във Ватикана документален филм /Франция, 2018г./, режисьор Стефан Бегон
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:45
    Нощта на избора студио с водещ Бойко Василев
  • 00:00
    Името на розата игрален филм /копродукция, 1986г./, режисьор Жан-Жак Ано, в ролите: Шон Конъри, Ф.Мъри Ейбрахам, Крисчън Слейтър и др.(14)
  • 02:10
    Кафе игрален филм /п/(12)
  • 04:00
    Извън играта /п/
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/

Сериали

AXN 23:05
Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
AXN White 23:05
Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat History 23:05
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 23:05
Свирепа Земя, сезон 2, еп. 1
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач /п/
Eurosport 23:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
Eurosport HD 23:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
MAX Sport 2 23:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - Русия
Eurosport 2 23:05
Колоездене: Хале - Инхоойхем

Всички предавания

Филми

AXN 23:05
Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
Cinemax 2 23:15
"Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
BNT2 23:25
Агата и Одисей игрален филм /Италия, 2011 г./, режисьор Маурицио Никети, в ролите: Елена София Ричи, Антонио Катания, Лучия Оконе и др.
БНТ 23:30
Брат за брата 3 тв филм /9 епизод/(16)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}