ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /4 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории документален слот
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Сафарито на Скаут 26-сериен тв филм /копродукция, 2002г./
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /5 серия/
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Клуб "История.bg"
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар 22-сериен тв филм /САЩ, 2014г./, 1 епизод, режисьор Барбара Хол, в ролите: Тея Леони, Тим Дейли, Джефри Аренд и др.
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /7 епизод/ (12)
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни /п/
  • 02:30
    Госпожо Държавен секретар тв филм /1 епизод/п/
  • 03:20
    Колизеумът - римската арена на смъртта документален филм /п/
  • 04:10
    Код 202 тв филм /7 епизод/п/ (12)

Сериали

AXN Black 04:00
Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
bTV Comedy 04:00
"Хотел Елеон" - сериал
bTV Lady 04:00
"Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.4
Fox Channel 04:00
Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 4
Viasat Explorer 04:05
Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
Travel Channel HD 04:25
Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)
Travel Channel SD 04:25
Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 04:00
Риболовен филм – тв поредица
HBO 04:05
"Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
HBO HD 04:05
"Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
RTR 04:05
Игрален филм
ORT 04:10
"Проклета война". Сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}