ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /4 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории документален слот
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Сафарито на Скаут 26-сериен тв филм /копродукция, 2002г./
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /5 серия/
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Клуб "История.bg"
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар 22-сериен тв филм /САЩ, 2014г./, 1 епизод, режисьор Барбара Хол, в ролите: Тея Леони, Тим Дейли, Джефри Аренд и др.
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /7 епизод/ (12)
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни /п/
  • 02:30
    Госпожо Държавен секретар тв филм /1 епизод/п/
  • 03:20
    Колизеумът - римската арена на смъртта документален филм /п/
  • 04:10
    Код 202 тв филм /7 епизод/п/ (12)

Сериали

ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
AXN 16:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
e-kids 16:15
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Fox Channel 16:15
Скорпион - първи сезон, еп. 1
PRO 7 16:15
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 17:00
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 16:15
Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
Eurosport 2 16:45
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Diema Sport 2 17:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА /п/

Всички предавания

Филми

Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм
AXN 16:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
Cinemax 2 16:25
"Пътуване за двама", драма, Австрия, 2018; реж. Лудвиг Вюст, с Клаудия Мартини, Лудвиг Вюст, [12+]
HBO3 16:25
"Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
TV1000 16:25
Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}