ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /5 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:55
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:10
    Сафарито на Скаут тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Константин Философ тв филм /6, последна серия/
  • 17:15
    Дойче веле: Шифт
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване с водеща Катерина Евро
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /2 епизод/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /8, последен епизод/ (12)
  • 00:30
    Култура.БГ /п/
  • 01:30
    100% будни /п/
  • 02:30
    Госпожо Държавен секретар тв филм /2 епизод/п/
  • 03:10
    Клуб "История.bg" /п/
  • 04:10
    Код 202 тв филм /8, последен епизод/п/ (12)

Сериали

National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
bTV Action 11:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.3
bTV Lady 11:00
"Скъпи наследници" - сериал
Diema 11:00
"В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
Kino Nova 11:00
"От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
Film Plus 11:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
BNT 3 11:15
Футбол: Португалия - Испания - финал на европейското първенство за юноши до 19 г.

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 11:00
Риболовен филм
TVT 11:00
България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
Diema Family 11:00
"Сияйна луна" - сериен филм /п/
Discovery Science 11:02
Как се прави...: Детски колички, заготовки за къщи, дървени флейти, гуми за велосипеди
AXN 11:05
Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}