ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
  • 06:55
    Пътеки
  • 07:40
    Телепазарен прозорец
  • 07:55
    Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00
    Отблизо с Мира
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Домът на вярата
  • 13:00
    Библиотеката
  • 14:00
    Какъв цвят има този свят документален филм /България, 2019г./, режисьор Ралица Димитрова
  • 15:00
    Господин Селфридж 2 тв филм /1 и 2 епизод/п/ (12)
  • 16:35
    Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
  • 17:05
    Как да правим изумителни снимки? 6-серийна документална поредица /Великобритания, 2010г./,
  • 17:30
    Арена Спорт
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:20
    Спортни новини
  • 20:30
    В кадър Живо наследство
  • 21:00
    Вчера игрален филм /България, 1987г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева, Светла Тодорова, Георги Русев, Никола Рударов и др.
  • 22:25
    По света и у нас
  • 22:40
    Александър игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Оливър Стоун, в ролите: Антъни Хопкинс, Колин Фаръл, Росарио Доусън, Анджелина Джоли и др. (14)
  • 01:35
    Студио "Х": Кръгът Блечли 2 тв филм /2 епизод/п/(12)
  • 02:20
    Лидице игрален филм /п/ (14)
  • 04:05
    Пътеки /п/
  • 04:50
    Отблизо с Мира /п/

Сериали

Viasat Nature 19:25
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 19:30
"На по-добро място" /п./ - сериал
Film Plus HD 19:30
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2018/2019)
AXN Black 19:35
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
e-kids 19:40
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 19:25
Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Херта Берлин, директно
Film Plus HD 19:30
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2018/2019)
BNT 3 19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика - Мирела Демирева
Eurosport 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
Eurosport HD 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4

Всички предавания

Филми

HBO3 19:25
"Аз съм нощта І, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Карл Франклин, с Крис Пайн, Индия Айсли, Джеферсън Мейс, Дилън Смит, Шоника Шандай, [15+]
Cinemax 19:30
"Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
FilmBox Extra 19:30
Най-голямата женска надежда Комедия Франция 2000
AXN Black 19:35
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
Cinemax 2 19:40
"Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}