ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Още от деня /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 11:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 11:45
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    История.bg Строители на младата столица/п/
  • 13:30
    Съвременници: Съвременни чудеса документална поредица
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 14:45
    Капри тв филм /63 епизод/
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 17:05
    Стани богат тв игра/п/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня
  • 19:00
    Търсачи на реликви 3 тв филм /22, последен епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Церемония по връчване Наградите на Столична община за ярки постижения в областта на културата на творци от София
  • 23:30
    По света и у нас
  • 00:00
    Законът на Дойл 3 13-сериен тв филм /1 епизод/(12)
  • 00:45
    Култура.БГ /п/
  • 01:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:45
    Търсачи на реликви 3 тв филм /22, последен епизод/п/
  • 03:25
    Капри тв филм /63 епизод/п/
  • 04:15
    Законът на Дойл 3 тв филм /1 епизод/п/(12)

Сериали

Viasat Nature 00:20
Чудовищни шарани, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 00:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
Viasat Explorer 00:25
Треска за нефрит, сезон 5, еп. 8
bTV 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал
bTV HD 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Diema Sport 2 00:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 31-ви епизод /п/
Eurosport 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Eurosport HD 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

HBO 2 00:05
"Под станция "Темпъл" I, 4 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Шариф Корвър, с Марк Стронг, Карис Ван Хоутен, Даниъл Мейс, Тоби Кинг Бакаре, Катрин МакКормак, [15+]
Kino Nova 00:15
"Анаконда: Кървава следа" - приключенски екшън с уч. Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис, Дани Мидуинтър, Ана Улару и др.
Cinemax 2 00:20
"Нико, 1988", биографична драма, Италия, 2017; реж. Сузана Никиарели, с Трайн Дирхолм, Джон Гордън Синклер, Анамария Маринка, Сандор Фунтек, Томас Трабаки, [18+]
EPIC Drama 00:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
BNT2 00:30
Беленският мост документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}