ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:35
    София в един снимачен век На Витоша с камера /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
  • 07:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Новото познание /п/
  • 09:15
    Най-доброто от... /избрано/ Вечери на оперетата
  • 09:45
    Божествена комедия концерт на Фортисимо фамилия под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деян Донков и Радина Кърджилова /п/
  • 11:00
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    България от край до край 7
  • 13:00
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 13:30
    Бащата на яйцето сериен тв филм /3 серия/п/
  • 14:20
    5 минути София
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    Класика в образи Лора Чекоратова
  • 15:30
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина /п/
  • 16:15
    Библиотеката /п/
  • 17:15
    Моят цветен живот тв филм на Евровизия
  • 17:30
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Съвременници 2: "Дълга репетиция" документален филм /БНТ 2 София/
  • 18:50
    Знаци по пътя /80 години от рождението на актьора/ Тодор Колев
  • 19:20
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 19:35
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Туризъм.бг /най-доброто/ /п/
  • 21:45
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
  • 22:15
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
  • 22:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    20 години Сателитен канал на БНТ: "Часът на зрителите " /избрано/
  • 00:00
    Джинс Родът на Гуна Иванова /п/
  • 00:30
    Вечната музика /п/
  • 01:00
    Съвременници 2: "Дълга репетиция" документален филм /БНТ 2 София/п/
  • 01:30
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:00
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 03:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
  • 03:55
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
  • 04:25
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:50
    История.bg Борис III /п/

Сериали

Viasat Explorer 04:55
Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 6
bTV Comedy 05:00
"Приятели" - сериал
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Viasat Nature 05:00
Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 4
Nova TV 05:00
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:45
Футбол
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 2 05:00
Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, финал, жени
MAX Sport 4 05:35
Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси

Всички предавания

Филми

MGM 05:00
"Изгубеният син" - игрален филм с Даниел Отьойл, Настася Кински.
Nova TV 05:00
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/
RTVi 05:00
Документален екран
TV1000 05:00
Мажоретки: Заедно за победа, САЩ, комедия/спортен, 2007
Travel TV 05:00
Професия турист-Испания, филм 1, част 2

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}