ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • Сега
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 11:15
    Домът на вярата Чекотински манастир /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    История.bg Реформите на Александър Стамболийски /п/
  • 13:30
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 14:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Местни избори 2019: Дебат /БНТ 2 Русе/
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 21:30
    В близък план
  • 22:00
    Новото познание
  • 22:30
    Музика, музика... музикално-образователно предаване
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    БНТ на 60
  • 00:30
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:10
    Бразди /п/
  • 01:40
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:40
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:10
    Златни ръце /БНТ 2 Русе/
  • 04:20
    Култура.БГ /п/

Сериали

Fox Life 06:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 5
Viasat Nature 06:50
Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 06:50
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 4
bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" - сериал
bTV Lady 07:00
"Шест сестри" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
MAX Sport 3 07:00
Серия А: Лацио - Аталанта
EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 08:00
Тенис: Бернарда Пера - Нина Стоянович (Baltic Open, Юрмала; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
Kino Nova 06:50
"Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 4
Cinemax 07:00
"Съпрузи и съпруги", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Сидни Полак, Джуди Дейвис, Джулиет Люис, [12+]
Cinemax 2 07:00
"Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Дауд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
Fen TV 07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}