ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • Сега
    Библиотеката
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    # Европа
  • 13:00
    Извън играта
  • 13:45
    Капитан Петко войвода тв сериен филм /11 епизод/
  • 15:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
  • 15:30
    Отблизо с Мира
  • 16:30
    Денят започва с Георги Любенов
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    В близък план /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    О, Господи, къде си? игрален филм /1991 г./, режисьор Красимир Спасов, оператор Пламен Сомов, в ролите: Стефан Мавродиев, Васил Михайлов, Марин Янев, Ивайло Христов, Станка Калчева и др.
  • 22:15
    Нощни птици
  • 23:15
    Извън играта /п/
  • 00:00
    По света и у нас
  • 00:15
    На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
  • 00:45
    Библиотеката
  • 01:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/

Сериали

e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Viasat History 10:50
Конспирация, сезон 1, еп. 1
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 18
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 4 11:00
Футбол: Талантите на Ла Лига Първи полуфинал
BNT 3 11:50
Футбол: Финал на световното първенство за юноши под 20 г.
MAX Sport 1 11:30
Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 10:37
Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
TVT 11:00
Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
bTV Action 11:00
"Срещу стихиите" - екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Даниел Гилбой, в ролите: Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др.
Diema 11:00
"Отряд на честта" - военен филм с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}