ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Хрониките на Шанара" /п./ - сериал, с.2 еп.7, 8
  • 08:00
    "Нитро" - екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2 еп.9, 10 (последен)
  • 12:30
    Телепазар
  • 12:45
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 14:30
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
  • 16:15
    "Шантава седмица" - комедия, драма (САЩ, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите: Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн и др.
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Скитница" - фантастика, приключенски, романтичен (САЩ, Швейцария, 2013), режисьор Андрю Никол, в ролите: Сърша Ронан, Макс Айрънс, Джейк Ейбъл, Даян Кругър, Чандлър Кентърбъри, Уилям Хърт, Бойд Холбрук и др.
  • 21:00
    "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
  • 23:15
    "Обратно в играта" - драма, спортен (САЩ, 2012), режисьор Робърт Лоренз, в ролите: Клинт Истууд, Ейми Адамс, Джон Гудман, Скот Истууд, Ед Лотър и др.
  • 01:30
    "Братя" - военен, драма, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джим Шеридан, в ролите: Джейк Джиленхол, Натали Портман, Тоби Магуайър, Сам Шепърд, Мари Уинингъм, Бейли Мадисън, Клифтън Колинс мл. и др. [16+]
  • 03:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Лина Хийди, Джонатан Рис Майърс, Джаред Харис и др.

Сериали

EPIC Drama 23:00
Тутанкамон, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2016
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
"Кухня" - сериал, 11 еп. с.4 еп.11, 12
bTV Lady 23:00
"Градско момиче" - сериал, еп.40
Fox Crime 23:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 19

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач /п/
Eurosport 23:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
Eurosport HD 23:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
MAX Sport 2 23:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - Русия
Eurosport 2 23:05
Колоездене: Хале - Инхоойхем

Всички предавания

Филми

AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
TVT 23:00
Ямбол - градът на живата магия / на английски, с български титри (образователен документален филм)
MGM 23:00
"Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
RTVi 23:00
Игрален филм
VOX 23:00
"Игра за оцеляване: Gone" - сериал / драма

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}