ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.1
  • 08:00
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    "Седем часа разлика" - сериал, еп.2, 3
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    "Мъже за пример" - комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Фишър Стивънс, в ролите: Ал Пачино, Кристофър Уокън, Алън Аркин, Джулиана Маргулис, Марк Марголис, Луси Пънч и др.
  • 15:00
    "Любов сред лозята" - романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джейсън Бърк, в ролите: Еманюел Вожие, Матю Маккол, Кристофър Ръсел, Едуин Перес, Лидия Кембъл и др.
  • 16:45
    "Коледни бъркотии" - фентъзи, семеен (тв филм, Канада, 2006), режисьор Дейвид Уивър, в ролите: Амбър Бенсън, Тай Ръниън, Брит Маккилип, Кейти Кийтинг, Гуинит Уолш и др.
  • 18:30
    Телепазар
  • 18:45
    "Обратно в играта" - драма, спортен (САЩ, 2012), режисьор Робърт Лоренз, в ролите: Клинт Истууд, Ейми Адамс, Джон Гудман, Скот Истууд, Ед Лотър и др.
  • 21:00
    "88 Минути" - криминален, драма (САЩ, Германия, Канада, 2007), режисьор Джон Авнет, в ролите: Ал Пачино, Алисия Уит, Бендж,амин Маккензи, Лили Собиески, Уилям Форсайт, Дебора Кара Ънгър, Нийл Макдона и др. [14+]
  • 23:15
    "Краен резултат" - екшън, трилър (Великобритания, 2018), режисьор Скот Ман, в ролите: Дейв Батиста, Пиърс Броснан, Рей Стивънсън, Амит Шах, Александра Дину, Лара Пийк, Мартин Форд и др. [14+]
  • 01:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Лина Хийди, Джонатан Рис Майърс, Джаред Харис и др.
  • 04:00
    "Шантава седмица" - комедия, драма (САЩ, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите: Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн и др.

Сериали

EPIC Drama 23:00
Тутанкамон, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2016
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
"Кухня" - сериал, 11 еп. с.4 еп.11, 12
bTV Lady 23:00
"Градско момиче" - сериал, еп.40
Fox Crime 23:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 19

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач /п/
Eurosport 23:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
Eurosport HD 23:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
MAX Sport 2 23:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - Русия
Eurosport 2 23:05
Колоездене: Хале - Инхоойхем

Всички предавания

Филми

AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
TVT 23:00
Ямбол - градът на живата магия / на английски, с български титри (образователен документален филм)
MGM 23:00
"Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
RTVi 23:00
Игрален филм
VOX 23:00
"Игра за оцеляване: Gone" - сериал / драма

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}