ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 07:45
    "Вреден навик" - комедия, драма (САЩ, 2005), режисьор Майк Милс, в ролите: Лу Тейлър Пучи, Тилда Суинтън, Винсънт Д`Онофрио, Бенджамин Брат, Кели Гарнър и др.
  • 09:45
    Телепазар
  • 10:00
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино, с.4
  • 13:30
    Телепазар
  • 13:45
    "Безумна любов" - романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Шона Фести, в ролите: Габриела Уайлд, Алекс Петифър, Брус Гринууд, Джоли Ричардсън и др.
  • 16:00
    "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
  • 18:15
    "Мястото отвъд дърветата" - криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Дерек Сиънфранс, в ролите: Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Махършала Али, Бен Менделсон, Олга Мередис и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
  • 01:30
    "Като на кино" /п./
  • 02:30
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 04:15
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.

Сериали

National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
bTV Action 16:00
"Мъртва точка" - сериал, еп.4
bTV HD 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}