ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.4, 5
  • 08:00
    "Психиатрията Стоунхърст" - трилър, хорър (СЩ, 2014), режисьор Брад Андерсън, в ролите: Кейт Бекинсейл, Джим Стърджис, Дейвид Тюлис, Брендън Глийсън, Бен Кингсли, Майкъл Кейн, Джейсън Флеминг и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Седем часа разлика" - сериал, еп.6, 7
  • 12:30
    Телепазар
  • 12:45
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
  • 15:15
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
  • 17:00
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 21:00
    Премиера: "Ледена епоха: Големият сблъсък" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу
  • 23:00
    "Аватар" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уърдингтън, Зоуи Салдана, Сигорни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, Джовани Рибиси, Уес Стъди, Лаз Алонсо и др.
  • 02:00
    "Бездомници" - драма (САЩ, 1997), режисьор Вин Дизел, в ролите: Вин Дизел, Майк Епс, Дарнел Уилямс, Михаела Тудороф, Сюзан Ланза и др.
  • 04:00
    "Пълен контакт" - екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+]

Сериали

Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
Viasat Explorer 23:30
Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
Nova TV 23:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23
EPIC Drama 23:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Kino Nova 23:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Eurosport HD 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Film Plus 23:30
Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 23:15
"Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
Bulgaria ON AIR 23:15
Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
BNT2 23:25
Агата и Одисей игрален филм /Италия, 2011 г./, режисьор Маурицио Никети, в ролите: Елена София Ричи, Антонио Катания, Лучия Оконе и др.
БНТ 23:30
Брат за брата 3 тв филм /9 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}