ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.4, 5
  • 08:00
    "Психиатрията Стоунхърст" - трилър, хорър (СЩ, 2014), режисьор Брад Андерсън, в ролите: Кейт Бекинсейл, Джим Стърджис, Дейвид Тюлис, Брендън Глийсън, Бен Кингсли, Майкъл Кейн, Джейсън Флеминг и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Седем часа разлика" - сериал, еп.6, 7
  • 12:30
    Телепазар
  • 12:45
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
  • 15:15
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
  • 17:00
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 21:00
    Премиера: "Ледена епоха: Големият сблъсък" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу
  • 23:00
    "Аватар" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уърдингтън, Зоуи Салдана, Сигорни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, Джовани Рибиси, Уес Стъди, Лаз Алонсо и др.
  • 02:00
    "Бездомници" - драма (САЩ, 1997), режисьор Вин Дизел, в ролите: Вин Дизел, Майк Епс, Дарнел Уилямс, Михаела Тудороф, Сюзан Ланза и др.
  • 04:00
    "Пълен контакт" - екшън, трилър (България, Германия, САЩ), режисьор Дани Лърнър, в ролите: Долф Лунгрен, Джина Мей, Майкъл Паре, Башар Рахал, Лес Уелдън, Александър Кадиев и др. [16+]

Сериали

Fox Life 23:20
Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 6
Viasat Explorer 23:30
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 23:30
"Двама мъже и половина" /п./ - сериал
RTVi 23:30
Сериал: "Автобусът"
Kino Nova 23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 23:15
ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 9
BNT 3 23:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Nova Sport 23:45
Баскетбол: Гран Канария - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
MAX Sport 3 23:45
Студио "Футбол"
MAX Sport 4 23:55
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

BNT4 23:25
№1 игрален филм /2010 г./, режисьор Атанас Христосков, в ролите: Филип Аврамов, Ивайло Захариев, Николай Станоев, Ивайло Драгоев, Иво Аръков и др. (12)
TV1000 23:30
Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
FilmBox Extra 23:35
Клоуи Трилър САЩ, Канада, Франция 2009
HBO3 23:35
"Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
HBO 2 23:45
"Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}