ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • 05:40
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.4
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Ягодова любов" - сериал, еп.34
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.57
  • 16:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.4 еп.7
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:20
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Свободен дух" - сериал, еп.55
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, с.2 еп.12
  • 21:30
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.73
  • 22:30
    "Медичите" - сериал, с.3 еп.8 (последен)
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.13
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.7
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
  • 04:10
    "Бригада Нов дом" /п./ - социален проект
  • 04:50
    "Втори шанс" - сериал, еп.36

Сериали

bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
bTV Lady 02:00
"Бедната Силвана" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:50
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 5 СЕРИЯ
BNT 3 02:20
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - финали
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}