ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • 05:30
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.15
  • 06:00
    "Приключенията на Джеки Чан" - сериал, анимация, с.4 еп.13, с.5 еп.1
  • 07:00
    "Карибско приключение: Гмуркане сред акулите" - документален (Германия, 2012), режисьор Юрген Климек
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.3 еп.16
  • 13:00
    "Не можеш да избягаш" - комедия (Германия, 2013), режисьор Холгер Хаасе, в ролите: Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбхен, Мариус Хаас, Лесли Малтън, Текла Ройтен и др.
  • 15:00
    "Истински истории" /п./ - документално риалити
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите
  • 20:00
    "Секретна квартира" - екшън, криминален, трилър (САЩ, ЮАР, 2012), режисьор Даниел Еспиноса, в ролите: Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Вера Фармига, Брендън Глийсън, Сам Шепърд и др.
  • 22:30
    "Да разлаем съседите още веднъж" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+]
  • 00:30
    "Гордост и слава" - трилър, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Едуард Нортън, Колин Фарел, Ноа Емърик, Джон Войт, Дженифър Ийли, Джон Ортиз, Шей Уигъм, Кармен Иджого и др. [16+]
  • 03:00
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.16
  • 03:30
    "Мармалад" /п./

Сериали

bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
bTV Lady 02:00
"Бедната Силвана" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:50
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 5 СЕРИЯ
BNT 3 02:20
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - финали
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}