ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Приключенията на Джеки Чан" - сериал, анимация, с.5 еп.2, 3
  • 07:00
    "Евърглейдс: Обитателите на Кристалната река" - документален (Германия, 2012), режисьори Юрген Климек и Буркард Несен
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.3 еп.17
  • 13:00
    "Когато се появи ти" - приключенски, комедия (САЩ, 2018), режисьор Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др.
  • 15:00
    "Истински истории" /п./ - документално риалити
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" /п./ - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути"
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите
  • 20:00
    "Наследството на Борн" - екшън, трилър (САЩ, Япония, 2012), режисьор Тони Гилрой, в ролите: Джереми Ренър, Рейчъл Вайс, Едуард Нортън, Скот Глен, Стейси Кийч, Дейвид Стратеърн, Албърт Фини, Джоан Алън, Оскар Айзък и др.
  • 22:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:30
    "Извънредно решение" - екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.
  • 02:00
    "Лъкът на справедливостта" - екшън (Китай, 2012), режисьор Хао Фън Цзъ, в ролите: Ян Сон, Чен Юан Ли, Йени Мартин и др.
  • 03:50
    "120 минути" /п./

Сериали

bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
bTV Lady 02:00
"Бедната Силвана" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:50
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 5 СЕРИЯ
BNT 3 02:20
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - финали
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
TV1000 02:10
Добрият Уил Хънтинг, САЩ, драма/романтичен, 1997

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}