ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • 05:00
    "Cool...T" /п./
  • 05:35
    "Приключенията на Джеки Чан" - сериал, анимация, с.5 еп.6, 7
  • 06:30
    "Национален парк Гранд Каньон" - документален филм
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, еп.2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.3 еп.19
  • 13:00
    "Зимна приказка в Ню Йорк" - драма, фентъзи, мистъри, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Акива Голдсман, в ролите: Колин Фарел, Джесика Финдли, Ръсел Кроу, Уил Смит, Мат Боумър, Дженифър Конъли, Уилям Хърт и др.
  • 15:30
    "Истински истории" /п./ - документално риалити
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" /п./ - социален проект с водещ Мария Силвестър
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути"
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите
  • 20:00
    "Високосна година" - комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор Ананд Тъкър, в ролите: Ейми Адамс, Матю Гуд, Адам Скот, Джон Литгоу, Доминик Макелигът и др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:00
    "Свободната вечер на майките" - комедия (САЩ, 2017), режисьор Алитиа Джоунс, в ролите: Кейти Аселтън, Тони Колет, Бриджит Евърет, Моли Шанън, Адам Ливайн и др. [14+]
  • 00:50
    "Трусове 5: Кръвни линии" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
  • 02:40
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./

Сериали

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/
FilmBox Plus 01:05
Фалшификатори Драма Канада 2010
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}