ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 07:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 08:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 09:00
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:00
    Светът отгоре - филм
  • 10:30
    Мистерията на материята - филм
  • 11:00
    Мултимедия - предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 14:15
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 16:30
    Операция История - предаване с Росен Петров
  • 17:30
    Удивителният свят на гравитацията - филм
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 20:30
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 21:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
  • 22:30
    Телепазарен прозорец
  • 22:45
    Не ми казвай, че момчето е лудо - драма, Франция, 2015 г.; режисьор: Робер Гедиджиан; в ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскариде
  • 01:00
    Мултимедия - предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 03:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}