ТВ Програма

ТВ програма

Cartoon Network

  • Сега
    Justice League Action
  • 21:25
    Justice League Action
  • 21:40
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:05
    Време за приключения
  • 22:15
    Време за приключения
  • 22:25
    Време за приключения
  • 22:35
    Парк шоу
  • 22:45
    Парк шоу
  • 23:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
  • 00:10
    Шаолински хроники
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
  • 03:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Кунг фу пилета
  • 04:32
    Кунг фу пилета

Сериали

AXN Black 21:30
Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
e-kids 21:35
Великите музей на Америка - док. сериал
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 5
Film Plus 21:45
Пряко: Футбол: Малага - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Viasat Nature 21:50
Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 21:25
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
AXN Black 21:30
Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 21:40
Олимпийски игри: Биатлон: 12,5 км масов старт (жени)
Eurosport HD 21:40
Олимпийски игри: Биатлон: 12,5 км масов старт (жени)
ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

TV1000 21:30
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
Cinemax 2 21:30
"Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
VTV 21:30
"Вил Мария" - драма, Канада, режисьор Ги Едоан, участват: Моника Белучи, Паскал Бусиер, Альоша Шнайдер, Патрик Ивон и др.
HBO 2 21:40
"Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
БНТ 21:45
Александър игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Оливър Стоун, в ролите: Колин Фарел, Антъни Хопкинс, Анджелина Джоли, Вал Килмър, Кристофър Плъмър и др. (14)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:00
Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на голяма шанца (мъже)
Eurosport HD 22:00
Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на голяма шанца (мъже)
BNT HD 22:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти от Русия - САЩ

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:00
Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на голяма шанца (мъже)
Eurosport HD 22:00
Олимпийски игри: Ски скокове, състезание на голяма шанца (мъже)
BNT HD 22:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти от Русия - САЩ

Всички предавания



{START_COUNTER}