ТВ Програма

ТВ програма

CNN

  • 05:00
    African Voices
  • 05:30
    TBD
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
  • 18:45
    Marketplace Africa
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}