ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 07:45
    "Кой е?"
  • 07:50
    "Кой е?"
  • 08:00
    "Изглежда супер"
  • 08:25
    "Чудата наука"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
  • 09:20
    "Удивителни създания"
  • 09:35
    "Имало едно време… планета Земя"
  • 10:00
    "Изумителни постижения"
  • 10:25
    "За ума"
  • 10:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
  • 11:50
    "Въпросите на Мили"
  • 12:00
    "Артзука"
  • 12:25
    "Фактология"
  • 12:45
    "Спортна лаборатория"
  • 13:00
    "Удивителни създания"
  • 13:15
    "Операция "Ох!"
  • 13:45
    "Ужасна история"
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:05
    "Марви Хамър"
  • 15:30
    "Чудата наука"
  • 15:55
    "За играчките"
  • 16:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 16:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 17:00
    "Операция "Ох!"
  • 17:30
    "Ужасна история"
  • 18:00
    "Уголемена наука"
  • 18:25
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 18:50
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:10
    "Въпросите на Мили"
  • 19:20
    "Артзука"
  • 19:45
    "Чудата наука"
  • 20:10
    "Изглежда супер"
  • 20:35
    "Марви Хамър"
  • 21:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Ред и хаос"
  • 23:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 00:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 00:30
    "e?: Проект"
  • 01:00
    "Тайният живот на хаоса"
  • 02:00
    "Ред и хаос"
  • 03:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "e?: Проект"

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}