ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 08:10
    "Марви Хамър"
  • 08:35
    "Марви Хамър"
  • 09:00
    "Операция "Ох!"
  • 09:30
    "Операция "Ох!"
  • 10:30
    "Въпроси от науката"
  • 11:00
    "Направи ме супергерой!"
  • 11:25
    "Знаеш ли как?"
  • 11:55
    "Знаеш ли как?"
  • 12:25
    "Чудата наука"
  • 12:50
    "За играчките"
  • 13:00
    "Изглежда супер"
  • 13:25
    "Удивителни създания"
  • 13:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон "
  • 14:05
    "Сиеста З"
  • 14:15
    "Сиеста З"
  • 14:35
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 15:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:25
    "Доказано от опит"
  • 15:35
    "Доказано от опит"
  • 15:50
    "Изумителни постижения"
  • 16:15
    "Снимки"
  • 16:40
    "Удивителни създания"
  • 16:55
    "Изглежда супер"
  • 17:25
    "Направи ме супергерой!"
  • 18:00
    "Марви Хамър"
  • 18:25
    "Спортна лаболатория"
  • 18:40
    "Сиеста З"
  • 18:50
    "Сиеста З"
  • 19:10
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 19:30
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Операция "Ох!"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Това е цивилизация"
  • 22:00
    "Как се създава"
  • 23:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 00:00
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 00:30
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 01:00
    "Това е цивилизация"
  • 02:00
    "Как се създава"
  • 03:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 04:00
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 04:30
    "Търсачи на вкаменелости"

Сериали

bTV Comedy 03:30
"По средата" - сериал
EPIC Drama 03:40
Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Crime 03:45
Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 15
Fox Channel 03:50
Заразата - трети сезон, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus 03:30
Тенис: Тенис Сандгрен - Лука Пуи (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
Film Plus HD 04:30
Тенис: Гилерме Клезар - Тиаго Монтейро (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 1 04:30
Тенис: ATP Лондон Финал

Всички предавания

Филми

TV1000 03:35
Ужасът в Амитивил, САЩ, Драма/на ужасите/мистерия, 2005
BNT2 03:35
Северът документален филм /п/
EPIC Drama 03:40
Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
bTV Cinema 03:45
"Крадец на животи" - трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор - Ди Джей Карузо, актьори - Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др.
Vivacom Arena 03:49
Шотландска мида Комедия 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}