ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Гении на древния свят"
  • 06:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "За ума"
  • 08:00
    "ГЕОлино"
  • 08:10
    "ГЕОлино"
  • 08:30
    "Изумителни постижения"
  • 08:55
    "Операция "Ох!"
  • 09:25
    "Знаеш ли как?"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 11:00
    "Уголемена наука"
  • 11:30
    "История на изкуството"
  • 12:00
    "За ума"
  • 12:30
    "Изумителни постижения"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Изглежда супер"
  • 13:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
  • 14:20
    "ГЕОлино"
  • 14:40
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Когато порасна"
  • 16:15
    "Когато порасна"
  • 16:25
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 16:35
    "ГЕОлино"
  • 16:45
    "ГЕОлино"
  • 17:05
    "Уголемена наука"
  • 17:30
    "Уголемена наука"
  • 18:00
    "История на изкуството"
  • 18:30
    "Ловци на история"
  • 19:05
    "Шеф тийнейджър"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 23:00
    "Дъбът - изкуство на оцеляването" - 2 ч.
  • 23:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 00:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 02:00
    "Дъбът - изкуство на оцеляването" - 2 ч.
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"

Сериали

bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
bTV Lady 02:00
"Бедната Силвана" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:50
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 5 СЕРИЯ
BNT 3 02:20
Тенис на маса: Открито първенство на Унгария - финали
Eurosport HD 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}