ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Катализатор"
  • 06:00
    "Катализатор"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "Изглежда супер"
  • 08:00
    "ГЕОлино"
  • 08:10
    "ГЕОлино"
  • 08:30
    "Когато порасна"
  • 08:40
    "Когато порасна"
  • 08:55
    "Операция "Ох!"
  • 09:25
    "Знаеш ли как?"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:30
    "Доказано от опит"
  • 10:40
    "Доказано от опит"
  • 11:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 11:20
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 11:30
    "За ума"
  • 12:00
    "Изглежда супер"
  • 12:30
    "Когато порасна"
  • 12:40
    "Когато порасна"
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
  • 14:20
    "ГЕОлино"
  • 14:40
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Загадките на еволюцията"
  • 16:35
    "Ловци на история"
  • 17:05
    "Ловци на история"
  • 17:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 17:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 18:00
    "За ума"
  • 18:30
    "Когато порасна"
  • 18:40
    "Когато порасна"
  • 18:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 19:05
    "Пълен боклук "
  • 19:35
    "Ловци на история"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 22:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 23:00
    "Възходът на жените"
  • 00:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 01:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Възходът на жените"
  • 03:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}