ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Гениите"
  • 06:00
    "Снимки от Луната"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "Уголемена наука"
  • 08:00
    "Когато порасна"
  • 08:10
    "Когато порасна"
  • 08:30
    "За ума"
  • 09:00
    "Пълен боклук"
  • 09:30
    "Знаеш ли как?"
  • 10:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом "
  • 10:30
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Ужасна история"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
  • 12:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 13:00
    "Знаеш ли как? "
  • 13:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 14:00
    "Изглежда супер"
  • 14:30
    "За ума"
  • 15:00
    "Спортна лаборатория "
  • 15:15
    "Направи ме супергерой"
  • 15:45
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 16:15
    "ГЕОлино"
  • 16:35
    "Операция "Ох!"
  • 17:05
    "Уголемена наука"
  • 17:30
    "Ужасна история "
  • 18:00
    "Знаеш ли как?"
  • 18:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:00
    "Направи ме супергерой"
  • 19:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Шеф тийнейджър"
  • 21:00
    "Климатичните промени в числа"
  • 21:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 22:00
    "Магията на гъбите"
  • 22:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 23:00
    "Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата"
  • 23:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 00:00
    "Знаеш ли как?"
  • 00:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 01:00
    "Климатичните промени в числа"
  • 01:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Магията на гъбите"
  • 02:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата"
  • 03:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"

Сериали

Viasat Explorer 01:05
Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 6
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 01:10
Загадки в музея, сезон 10, еп. 3
EPIC Drama 01:10
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 16, Канада, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже

Всички предавания

Филми

BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/
FilmBox Plus 01:05
Фалшификатори Драма Канада 2010
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018
FilmBox Extra 01:15
Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}