ТВ Програма

ТВ програма

Diema Family

  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
  • 20:00
    "Слънце и Луна" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 00:30
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм /п/

Сериали

Viasat Nature 01:35
Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 3
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Channel 01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 5
Fox Life 01:50
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
EPIC Drama 01:55
Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2014

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол
BNT 3 01:50
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Mtel Sport 1 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 01:45
"Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
RTR 01:45
Игрален филм: "Лятна отпуска"
HBO3 01:55
"Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
SAT 1 02:00
"МакГайвър" - екшън сериал
Skat+ 02:00
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}