ТВ Програма

ТВ програма

Discovery Channel

  • 05:00
    Голи и уплашени: Епизод 6
  • 06:00
    Турбо на квадрат: Епизод 8
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 07:30
    Бързи и шумни: Завръщане в 80-те в Coronet от 68-ма
  • 08:30
    Как се прави...: Дървена купа/ Верижен трион/ Чипс
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 22
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 6
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Белеър освежава въздуха
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Sunbeam Alpine от 1963
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Паника в джунглата
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 7
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 9
  • 17:00
    Треска за злато: Пробив
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 6
  • 18:30
    В преследване на класически автомобили: Машина на времето
  • 19:00
    Как се прави...: Ъглошлайфи, щайги за плодове
  • 19:30
    Как са го направили?: Семеен автомобил/Титан/Писмо
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 21:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Лина Хийди
  • 22:00
    Голи и уплашени XL: Звездно издание: До рая и назад
  • 23:00
    Най-смъртоносните интервюта за работа: До шия
  • 00:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 01:00
    Дивото семейство от Аляска: Надпревара
  • 02:00
    Какво може да е това?: Загадка в руините
  • 03:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Лина Хийди
  • 04:00
    Голи и уплашени XL: Звездно издание: До рая и назад

Сериали

Viasat Nature 01:35
Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 3
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Channel 01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 5
Fox Life 01:50
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
EPIC Drama 01:55
Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2014

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол
BNT 3 01:50
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Mtel Sport 1 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 01:45
"Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
RTR 01:45
Игрален филм: "Лятна отпуска"
HBO3 01:55
"Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
SAT 1 02:00
"МакГайвър" - екшън сериал
Skat+ 02:00
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}