ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Домът на Рейвън
  • 06:25
    Коланимация
  • 06:30
    Патешки истории
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:25
    Коланимация
  • 07:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
  • 10:00
    Елена от Авалор
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 13:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 13:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Коланимация
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Кей Си под прикритие
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
  • 17:00
    Къмпиране
  • 17:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 19:55
    Коланимация
  • 20:00
    Клонинги в мазето
  • 20:30
    Къмпиране
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Кей Си под прикритие
  • 23:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:30
    Виолета
  • 00:25
    Анджи и рецептите на Виолета
  • 00:35
    Групата на Алекс
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Бранди и господин Уискърс
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}