ТВ Програма

ТВ програма

Disney Channel

  • 05:00
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:20
    Стридок
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Шпионката Хариет: Блогърски войни
  • 10:05
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 10:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 10:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 13:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 13:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 15:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 15:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:00
    Героичната шесторка - сериалът
  • 16:30
    Героичната шесторка - сериалът
  • 17:00
    Къмпиране
  • 17:30
    Размяна на телата
  • 19:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 20:00
    Клонинги в мазето
  • 20:30
    Клонинги в мазето
  • 21:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:30
    Шантава работа
  • 23:05
    Мики Маус
  • 23:10
    Мики Маус
  • 23:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
  • 00:35
    Групата на Алекс
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:30
    Ханк Зипзър
  • 02:00
    Хрониките на Евърмур
  • 02:30
    Хрониките на Евърмур
  • 02:55
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:20
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:45
    Лолирок
  • 04:10
    Лолирок
  • 04:35
    Ранди Кънингам

Сериали

AXN White 03:25
Картър; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2018
Viasat History 03:25
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
Fox Life 03:25
Имало едно време - шести сезон, еп. 12
bTV Comedy 03:30
"По средата" - сериал
EPIC Drama 03:40
Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus 03:30
Тенис: Тенис Сандгрен - Лука Пуи (Intrum Stockholm Open, Стокхолм; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
Film Plus HD 04:30
Тенис: Гилерме Клезар - Тиаго Монтейро (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 1 04:30
Тенис: ATP Лондон Финал

Всички предавания

Филми

TV1000 03:35
Ужасът в Амитивил, САЩ, Драма/на ужасите/мистерия, 2005
BNT2 03:35
Северът документален филм /п/
EPIC Drama 03:40
Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
bTV Cinema 03:45
"Крадец на животи" - трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор - Ди Джей Карузо, актьори - Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др.
Vivacom Arena 03:49
Шотландска мида Комедия 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}