ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите - аним. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 12:40
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 13:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 15:30
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 16:00
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 17:55
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
  • 18:20
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев

Сериали

National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
bTV Action 16:00
"Мъртва точка" - сериал, еп.4
bTV HD 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Байерн ТВ Линдау - Байерн Мюнхен , приятелска среща
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}