ТВ Програма

ТВ програма

Eurocom

  • Сега
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 122 еп. - Сериал
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев

Сериали

AXN Black 15:00
Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
National Geographic 15:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 8
National Geographic HD 15:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
bTV 15:00
Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.160
bTV Action 15:00
"Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.12

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:30
Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия, повторение
Ring.BG 15:00
УЕФА Шампионска лига: Севиля - Ливърпул
Film Plus HD 15:10
Тенис: Каролина Плишкова - Гарбине Мугуруса (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - II четвъртфинал, повторение)
Film Plus 15:30
Тенис: Йен-Сун Лу - Карен Качанов (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:00
Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
TVT 15:00
Каварна. Началото на светлината (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV Cinema 15:00
"Втората Земя" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Брит Марлинг, Джордан Бейкър, Флинт Беверадж, Робин Тейлър, Уилям Мапотър и др.
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
HBO 15:05
"Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 21:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 21:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}