ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс"
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден
  • 09:30
    Фехтовка: Гран При на Москва
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
  • 11:25
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс"
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап, директно
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап, обзор
  • 00:25
    Новини
  • 00:30
    Формула Е: Състезание в Берлин, обзор
  • 01:30
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 в Австрия
  • 01:45
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
  • 02:15
    Куриози
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден

Сериали

Viasat Explorer 09:30
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
Fox Life 09:35
Майк и Моли - трети сезон, еп. 4
Viasat Nature 09:40
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
e-kids 09:45
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat History 09:55
Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT2 09:45
Дом за нашите деца: Време за път сериен тв филм /4 серия/
Discovery Channel 10:00
Злато в гаража: Хокей и състезателни коли
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Сасуоло
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Хетафе

Всички предавания

Филми

Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
TVPlus 09:30
"Вратарите: Еволюцията на един специалист" - документален филм
Vivacom Arena 09:30
Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}