ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport

  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс"
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 08:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, втори ден
  • 09:30
    Фехтовка: Гран При на Москва
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
  • 11:25
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс"
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап, директно
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
  • 23:45
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап, обзор
  • 00:25
    Новини
  • 00:30
    Формула Е: Състезание в Берлин, обзор
  • 01:30
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 в Австрия
  • 01:45
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, обзор
  • 02:15
    Куриози
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден

Сериали

Viasat Nature 09:40
Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
PRO 7 09:40
"Едно ужасно мило семейство" - сериал
EPIC Drama 09:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
AXN Black 10:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 10:00
Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрите спасявания
Nova Sport 10:00
Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
Ring.BG 10:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
bTV Cinema 09:45
"Добре дошли в джунглата" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите: Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др.
FilmBox Extra 09:45
Влюбени животни Документален Франция 2007
TV1000 09:55
Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
MGM 09:55
"Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}