ТВ Програма

ТВ програма

Fashion TV

  • Сега
    FASHION & SPORTS
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    RALPH LAUREN STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    RALPH LAUREN STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    TOP MODELS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    TOP MODELS
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    FASHION KIDS
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    FASHION KIDS
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    TAYLOR HILL STORY
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    TAYLOR HILL STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    FASHION DESTINATION
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    BRIDAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    BRIDAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    FASHION TEENS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    FASHION TEENS
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    ELLEN VON UNWERTH STORY
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    ELLEN VON UNWERTH STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    FASHION FLIX
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FLIX
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    MADE IN SPAIN
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    MADE IN SPAIN
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    DIOR STORY
  • 22:30
    DIOR STORY
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    MASTERPIECES
  • 23:30
    MASTERPIECES
  • 23:55
    F-PARTIES
  • 00:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
  • 03:30
    FESTIVALS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES

Сериали

Viasat Explorer 09:30
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
Fox Life 09:35
Майк и Моли - трети сезон, еп. 4
Viasat Nature 09:40
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
e-kids 09:45
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat History 09:55
Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT2 09:45
Дом за нашите деца: Време за път сериен тв филм /4 серия/
Discovery Channel 10:00
Злато в гаража: Хокей и състезателни коли
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Сасуоло
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Хетафе

Всички предавания

Филми

Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
TVPlus 09:30
"Вратарите: Еволюцията на един специалист" - документален филм
Vivacom Arena 09:30
Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}