ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus

  • 06:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Thailand Open, Хуа Хин - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 17:00
    Футбол: Гранада - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Барселона - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA Premier - повторение)

Сериали

AXN Black 02:35
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat Explorer 02:35
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
Fox Crime 02:40
Убийства в Рая - втори сезон, еп. 6
Viasat Nature 02:55
Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 5
EPIC Drama 03:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
Eurosport 2 02:30
Биатлон: Световно първенство в Антхолц, спринт, мъже
Eurosport HD 02:30
Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
AXN Black 02:35
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Film Plus HD 03:00
Футбол: Майорка - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

Nova TV 02:30
"Завинаги свързани" - сериен филм
HBO3 02:35
"Авеню 5 І, 5 еп.", комедия - фантастика, САЩ, 2020; реж. Натали Бейли, с Хю Лори, Джош Гад, Зак Уудс, Ребека Фронт, Сузи Накамура, [15+]
FilmBox Basic 02:40
Идеално укритие Комедия, Трилър Германия 2008
Planeta Folk 02:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
FilmBox Plus 02:45
Пълнолуние Комедия Полша 2009

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}