ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:07
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Бургер и закуска (Episode 19)
  • 05:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Необичайни ястия (Episode 20)
  • 06:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Камиони терминатори (Episode 3)
  • 07:00
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 13): Пиле, пиле, пиле (Episode 13)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Скара за пикник (Episode 1)
  • 08:30
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Колежански шампиони (Episode 9)
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Закуска, гърди и шкембе (Episode 10)
  • 10:00
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Мюнхен (Episode 10)
  • 10:25
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Най-доброто от пекарните (Episode 11)
  • 10:50
    Невъзможен ресторант (Series 4): Олеандър (Episode 13)
  • 11:40
    Кухнята (Series 8): Вкусно и питателно (Episode 5)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 13): Пиле, пиле, пиле (Episode 13)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Скара за пикник (Episode 1)
  • 13:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Десерти за кутията с обяд (Episode 5)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Колежански шампиони (Episode 9)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Закуска, гърди и шкембе (Episode 10)
  • 15:00
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Диги приготвя вечеря (Episode 8)
  • 15:25
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Яж, моли се и обичай (Episode 9)
  • 15:50
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): От фермата до лятното барбекю (Episode 4)
  • 16:15
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Ефектно испанско барбекю (Episode 5)
  • 16:40
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от ресторанти (Episode 1)
  • 17:30
    Гражданка в ранчото (Series 17): Обновените пици на Рий (Episode 2)
  • 17:55
    Гражданка в ранчото (Series 17): Как да приготвим колет (Episode 3)
  • 18:20
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Картофки, пица и свинско (Episode 11)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кухнята на мама (Episode 1)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Глигански истории (Episode 4)
  • 21:40
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 1): Рицарският турнир (Episode 6)
  • 22:30
    Следващият велик сладкар (Series 1): Хайде да отпразнуваме доброто старо време! (Episode 1)
  • 23:45
    Майсторът на тортите (Series 7): Двойна изненада за сватбата (Episode 7)
  • 00:10
    Кухнята (Series 9): Любими ястия от ресторанти (Episode 1)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 17): Обновените пици на Рий (Episode 2)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 17): Как да приготвим колет (Episode 3)
  • 01:45
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Бонбони в изобилие (Episode 6)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Картофки, пица и свинско (Episode 11)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кухнята на мама (Episode 1)
  • 03:15
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Мюнхен (Episode 10)
  • 03:37
    Градските пекарни на Пол Холивуд (Series 1): Най-доброто от пекарните (Episode 11)
  • 04:00
    Невъзможен ресторант (Series 4): Олеандър (Episode 13)
  • 04:45
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Диги приготвя вечеря (Episode 8)

Сериали

Fox Channel 03:15
Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 9
Viasat Explorer 03:20
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 13
Fox Crime 03:25
Транспортер - втори сезон, еп. 2
Viasat Nature 03:25
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 9
AXN Black 03:30
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:15
Футбол
AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Праведните Джемстоунс І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
HBO 2 03:25
"Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
FilmBox Plus 03:25
Екстремен филм Комедия САЩ 2008
bTV Cinema 03:30
"Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+]
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}