ТВ Програма

ТВ програма

Fox Channel

  • Сега
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 17
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 12
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 5
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 19
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 20
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 5
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 13
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 14
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 19
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 20
  • 16:15
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 13
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 14
  • 17:10
    "АПБ" - първи сезон, еп. 5
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 13
  • 19:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 6
  • 20:00
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 21:00
    Кости - шести сезон, еп. 22
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 8
  • 22:55
    "АПБ" - първи сезон, еп. 5
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 15
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 16
  • 01:45
    Брикълбери - трети сезон, еп. 8
  • 02:10
    Брикълбери - трети сезон, еп. 9
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10
  • 03:15
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 17
  • 03:40
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 19
  • 04:05
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 20
  • 04:25
    Брикълбери - трети сезон, еп. 8
  • 04:50
    Брикълбери - трети сезон, еп. 9

Сериали

Viasat Nature 08:40
Дяволски остров, сезон 1, еп. 6
Viasat Explorer 08:40
По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
Fox Life 08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}