ТВ Програма

ТВ програма

Fox Life

  • 05:35
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 19
  • 06:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 11
  • 06:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 12
  • 06:50
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 13
  • 07:15
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 14
  • 07:45
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 14
  • 08:10
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 15
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 6
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 7
  • 09:35
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 12
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
  • 11:30
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 15
  • 11:55
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 16
  • 12:25
    Тези прекрасни коне - игрален филм
  • 14:40
    Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 6
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 8
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
  • 16:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 5
  • 17:30
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 6
  • 18:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
  • 18:30
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 9
  • 19:00
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 16
  • 19:30
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 17
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 3
  • 21:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 17
  • 22:00
    Втори дубъл - първи сезон, еп. 1
  • 22:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
  • 23:25
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
  • 00:00
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 8
  • 00:55
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
  • 01:50
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
  • 02:10
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 9
  • 02:40
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 16
  • 03:05
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 17
  • 03:30
    Нереално -втори сезон, еп. 4
  • 04:20
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 11
  • 04:45
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 12

Сериали

Fox Channel 01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 5
Fox Life 01:50
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
EPIC Drama 01:55
Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2014
Fox Crime 01:55
Каин - сериал, еп. 6
PRO 7 01:55
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол
BNT 3 01:50
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Mtel Sport 1 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 01:45
"Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
RTR 01:45
Игрален филм: "Лятна отпуска"
HBO3 01:55
"Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
SAT 1 02:00
"МакГайвър" - екшън сериал
Skat+ 02:00
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}