ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:30
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Кеч съревнование
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 07:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Сред огъня
  • 07:45
    TBC
  • 08:55
    Американски антиквари: Странности и стоки
  • 09:50
    Изковани в огъня: Меч сика
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 13:05
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Просто напълни камиона, Рене
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
  • 16:20
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
  • 17:15
    TBC
  • 19:10
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Изхвърли мама от търга
  • 20:05
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 21:05
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Подай темпо!
  • 21:30
    Премиера НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тук не се ругае
  • 22:00
    Премиера Заровени: Истината за рицарите тамплиери: Да оцелееш накрая
  • 23:00
    Прокълнатото злато от Гражданската война: На прав път
  • 00:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
  • 00:55
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
  • 01:25
    Надпревара за находки: Тексас: Изхвърли мама от търга
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Подай темпо!
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тук не се ругае
  • 02:45
    TBC
  • 04:20
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Изхвърли мама от търга

Сериали

Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
Fox Crime 00:55
Транспортер - втори сезон, еп. 4
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
Utilisima 01:00
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 28
bTV 01:00
"Друговремец" - сериал, с.3, еп.2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол

Всички предавания

Филми

AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/
Skat+ 01:00
"Жеравна 2009 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм
AXN White 01:10
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}