ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
  • 06:00
    "Кайю"
  • 06:40
    "Узли и Пип"
  • 06:45
    "Чурулик"
  • 06:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 07:00
    "Джармис"
  • 07:25
    "Хип хип ура"
  • 07:50
    "Бож"
  • 08:15
    "Аниманималс"
  • 08:25
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 08:55
    "Узли и Пип"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Дудлибу"
  • 09:30
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 10:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 10:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 10:55
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
  • 13:10
    "Яя и Зук "
  • 13:20
    "Узли и Пип"
  • 13:30
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 13:40
    "Хип хип ура"
  • 13:55
    "Аниманималс"
  • 14:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 14:45
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 14:50
    "Конни"
  • 15:00
    "Барни и приятели"
  • 15:50
    "Анджелина балерина"
  • 16:15
    "Томас и приятели"
  • 16:35
    "Строителят Боб"
  • 17:00
    "Баданаму"
  • 17:15
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:30
    "Дудлибу"
  • 17:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 18:00
    "Паленца"
  • 18:45
    "Чурулик"
  • 19:05
    "Рейнбоу Руби"
  • 19:25
    "Кайю"
  • 19:50
    "Дот"
  • 20:00
    "Анджелина балерина"
  • 20:25
    "Пингу"
  • 20:35
    "Томас и приятели"
  • 20:50
    "Строителят Боб"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:40
    "Узли и Пип"
  • 21:50
    "Аниманималс"
  • 22:00
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 22:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 22:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 22:55
    "Яя и Зук"
  • 23:05
    "Баданаму"
  • 23:20
    "Каква е голямата идея?"
  • 23:30
    "Дудлибу"
  • 23:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 00:00
    "Аниманималс"
  • 00:10
    "Пингу"
  • 00:20
    "Джармис"
  • 00:45
    "Хип хип ура"
  • 01:10
    "Бож"
  • 01:35
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 02:05
    "Узли и Пип"
  • 02:15
    "Кипър"
  • 02:35
    "Строителят Боб"
  • 02:55
    "Томас и приятели"
  • 03:15
    "Барни и приятели"
  • 04:05
    "Анджелина балерина"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"

Сериали

AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
Utilisima 01:00
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 28
bTV 01:00
"Друговремец" - сериал, с.3, еп.2
bTV Action 01:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
bTV HD 01:00
"Друговремец" - сериал, с.3, еп.2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол

Всички предавания

Филми

AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/
Skat+ 01:00
"Жеравна 2009 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм
AXN White 01:10
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}