ТВ Програма

ТВ програма

Kanal 3

  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Парламентът на живо
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:45
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:20
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Патарински Live"- /п/
  • 00:00
    НОВИНИ/п/
  • 00:20
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}